Mózg a związki. Racja czy relacja?

O tym, jak dzięki wiedzy o najnowszych badaniach nad mózgiem zbudować trwały i szczęśliwy związek.

Ostatni moment na zakup biletów lub dostępu online w niższej cenie! Promocja kończy się za:

Jak często zdarza Ci się nie rozumieć postawy swojej „drugiej połówki”, dziecka czy wspólnika?

Ile razy ten brak zrozumienia skończył się niepotrzebną kłótnią lub urazą? I czy istnieje sposób na to, by uniknąć takich sytuacji?

Może Cię to zaskoczy, ale kluczem do porozumienia w różnego typu relacjach okazuje się Twój…mózg! A dokładniej wiedza o sposobie jego funkcjonowania.

Jeśli znasz już metodologię Structogram, zdajesz sobie sprawę, że ludzkie zachowania i reakcje w dużej mierze zależą od tego, która część mózgu jest najbardziej rozwinięta. „Zielony”, empatyczny pień mózgu uwielbia otaczać się ludźmi i jest otwarty na dialog.„Czerwone”, impulsywne międzymózgowie lubi być w centrum uwagi i często targają nim emocje. Z kolei „niebieskie”, analityczne kresomózgowie do ludzi podchodzi z dystansem, skupiając się raczej na swoim wnętrzu.

Kolor Twojego mózgu może mieć niebagatelny wpływ na całokształt Twojego związku oraz innych relacji – na przykład z Twoim dzieckiem czy partnerem biznesowym.

Czy powściągliwy niebieski jest w stanie wytrzymać z charyzmatycznym czerwonym? Czy marzycielski zielony potrafi zaakceptować niebieską potrzebę skrupulatnego planowania? I jak introwertyczny niebieski ma sobie poradzić z wiecznie łaknącym ludzkiego towarzystwa zielonym?

Odpowiedź na te pytania poznasz na wyjątkowym treningu dla par wszelkiego rodzaju, który odbędzie się 13 lutego w hotelu Ibis w Grudziądzu. Nie możesz dołączyć do nas tego dnia? Nie ma problemu – specjalnie dla Ciebie dostępne będzie także szkolenie online.

Być może pomyślisz, że wiedza o biostrukturach to za mało, by zbudować wartościową relację. I wiesz co? Masz rację! Choć świadomość istnienia trzech kolorów mózgu jest kluczowa, potrzebnych jest jeszcze kilka innych czynników, które szczegółowo omówimy w trakcie warsztatów. Dołącz do nas i dowiedz się:

Z

jak odróżnić budowanie relacji od posiadania racji,

Z

na czym polega skuteczne dogadywanie się z drugim człowiekiem,

Z

jakie są strategie radzenia sobie z konfliktem,

Z

jak zarządzać emocjami, podejmować trudne decyzje oraz przezwyciężać stres,

Z

dlaczego biochemia mózgu jest trzecim wymiarem związku,

Z

czym jest biologia związku,

Z

jak połączyć ciało, umysł i odczucia, czyli na czym polega wiedza systemowa.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla par wszelkiego rodzaju – związków i małżeństw, rodziców i dzieci, wspólników oraz partnerów biznesowych. Liczy się tylko to, czy dana relacja jest dla Ciebie ważna i czy chcesz nad nią pracować.

Co konkretnie wyniesiesz z tego treningu?

– praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć drugą osobę i uniknąć zbędnych konfliktów,

– przykłady z życia wzięte, dzięki którym dostrzeżesz najczęściej popełniane błędy w relacjach i pojmiesz, jak stosować wybrane strategie,

– konkretne narzędzia, które pomogą Ci zarządzać emocjami i dojść do porozumienia z drugą osobą.

Kto poprowadzi ten trening?

Nikt inny jak znana i lubiana trójkolorowa para, czyli Ania Urbańska – MasterTrener metodologii Structogram, neurocoach, autorka książek oraz zdeklarowana kociara – i Paweł Jarząbek – trener biznesu oraz Structogramu, inwestor giełdowy, zwolennik narciarstwa i posiadania racji. Oboje zieloni, jednak ich zgoła inne subdominanty często dają o sobie znać, co nie raz prowadziło do kuriozalnych sytuacji, o których chętnie Ci opowiedzą.

W ramach niespodzianki Ania i Paweł zaprosili na ten trening trzech wyjątkowych gości, którzy dodadzą na temat budowania relacji coś od siebie. Z pewnością zaciekawią Cię ich opowieści!

Weź udział w treningu Mózg a związki i zadbaj o przyszłość najważniejszych relacji w Twoim życiu. Z pewnością sam wiesz, że warto.