Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

BIZNES & PRACA

Złoty Graal biznesu –  jak szybko osiągnąć sukces?

Często osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową intensywnie poszukują magicznego sposobu na szybkie osiągnięcie sukcesu, tzw. Złotego Graala. Jak go znaleźć? Co robić, aby szybko osiągnąć sukces? Czy on właściwie istnieje?

Złoty Graal w mitologii to tajemniczy przedmiot, np. dzban czy złota misa, dzięki któremu bardzo szybko otrzymasz taki rezultat, jakiego oczekujesz. Podobne zachowania można zaobserwować w biznesie. Przedsiębiorcy rozpoczynają swoje działania, zakładają firmy, a swoje efekty chcieliby widzieć już w ciągu kilku pierwszych tygodni czy miesięcy. Gotowej recepty upatrują w szkoleniu, polecanej książce, konsultacjach biznesowych czy kontakcie z kimś znanym, ceniony przez środowisko, w którym się znajduje.

Czy faktycznie Złoty Graal istnieje?

Podzielę się z Tobą moją receptą – moimi dwoma Złotymi Graalami.

Pierwszy z nich to konsekwentne, nieustające działania. To, że dzisiaj ktoś ma widoczne rezultaty, nawet w obecnej, trudnej i nieprzewidywalnej sytuacji, to efekt wytrwałej pracy bez względu na okoliczności. 

Drugim elementem jest cierpliwość. Moje ulubione powiedzenie brzmi: miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe. Kiedy staje się łatwe? Wtedy, gdy robimy coś z coraz większym zaangażowaniem, powtarzamy daną czynność, coraz bardziej ją rozumiemy.

Czy istnieje jedna sprawdzona recepta na osiągnięcie sukcesu? Występuje wiele czynników i okoliczności, które doprowadzą Cię do wyznaczonego celu, do zamierzonego rezultatu. Sukcesu nie osiągnie się, idąc drogą na skróty.

Pomimo tego, co się dzieje na zewnątrz prowadź swoje działania z dużą dozą cierpliwości, pokory i konsekwencji – oto moja recepta. Oto mój Złoty Graal.

Jaki jest Twój Złoty Graal? 

$

Może Ci się spodobać...

Top 3 książek Ani Urbańskiej

Top 3 książek Ani Urbańskiej

 Top 3 książek Ani Urbańskiej Bardzo często pytacie mnie, jakie są moje ulubione książki. Które tytuły i autorów polecam? Co powinniście przeczytać w danej sytuacji życiowej? Specjalnie na Wasze prośby, poznasz TOP 3 książek, które na stałe trafiły do specjalnego...

W zgodzie z własnym organizmem

W zgodzie z własnym organizmem

 W zgodzie z własnym organizmem Wiosna, ach to Ty! To piękna pora, która jest motywacją do zadbania o siebie po zimie spędzonej w domu. To czas, w którym wielu z nas zaczyna troszczyć się o swoje ciało. Katarzyna Jaworska zajmująca się zawodowo dietetyką, podpowie,...

Skąd brać energię każdego dnia?

Skąd brać energię każdego dnia?

 Skąd brać energię każdego dnia? W kolejnym filmie z serii "DNA Biznesu" Ania postanowiła przeprowadzić rozmowę z Katarzyną Jaworską, która zawodowo zajmuje się dietetyką i psychodietetyką. Jest trenerką personalną i nauczycielką Pilatesu. Ponadto pasjonuje się...