Jak wygląda u Ciebie temat efektywności? 

Solidnie wywiązujesz się z powierzonych Ci zadań w terminie, czy gorączkowo wycierasz pot z czoła na sam dźwięk słowa „deadline”? Realizujesz cele, które sobie stawiasz, czy Twoją domeną jest raczej…słomiany zapał? Działasz szybko i dynamicznie, czy zamiast na pracy skupiasz się na setkach nieistotnych spraw, które nagle zaczynają Ci się wydawać szalenie absorbujące?

Kojarzysz słynne „zacznę od jutra”? Nie sądzisz, że czas to zmienić? Tylko pomyśl, ile czasu i stresu można by zaoszczędzić, gdyby tylko zabrać się do działania i przestać odkładać rzeczy na później. Wyobraź sobie tylko tę dumę po osiągnięciu celu, na którym tak Ci zależy – i zdumienie, gdy okazało się, że nie było to wcale tak karkołomne!

Brzmi bajecznie, co? No to na co czekasz? Już teraz dołącz do bezpłatnego 7-dniowego wyzwania efektywności i przestań odkładać rzeczy na później! To idealna okazja, by zacząć pracę nad sobą, a w rezultacie osiągać dużo więcej niż do tej pory.

O co dokładnie chodzi z tym wyzwaniem?

To proste. Przez 7 dni będziesz otrzymywać maile z garścią wskazówek i zadań, które pomogą Ci wdrożyć pożyteczne nawyki. Przekonasz się, że wystarczy wprowadzić kilka drobnych zmian, by działać dużo szybciej i osiągać dużo więcej. Postawisz pierwsze kroki na drodze do prawdziwej EFEKTYWNOŚCI, która pozwoli Ci uwolnić się od wyrzutów sumienia i znaleźć więcej czasu na relaks.

No to jak, jesteś gotowy na to, by wreszcie skończyć z wymówkami i wziąć sprawy w swoje ręce?

Śmiało, dołącz do wyzwania efektywności i odnajdź w sobie energię do działania. Zupełnie za darmo!

Zrób coś dla siebie i dowiedz się, jak rozbudzić w sobie efektywność. Już wkrótce sobie za to podziękujesz!

Kto Ci w tym pomoże?

Ania Urbańska, jedyny w Polsce MasterTrener metodologii Structogram i jeden z nielicznych na świecie neurocoachów, przeszkoliła już ponad 13 000 osób, pomagając im odnaleźć własną ścieżkę rozwoju i zacząć podejmować skuteczne działania. Autorka 3 książek oraz współautorka 2 poradników, w tym “Jak w 30 dni zwiększyć efektywność?”.