Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Czy STRUCTOGRAM może pomóc Ci lepiej inwestować w nieruchomości? Tak!

Nazywam się Edyta Bednarczyk i na co dzień zajmuję się inwestowaniem w nieruchomości – również w roli trenera. Ekspercką wiedzę zdobyłam podczas kilkunastu lat intensywnej pracy na rynku. Zaczynałam z długami –  jako matka samotnie wychowująca syna – by od momentu rozpoczęcia swojej przygody wejść w posiadanie 21 nieruchomości. Praca w dość wymagających warunkach rozwijała moją kreatywność, wytrwałość i pragnienie zmiany, dlatego teraz każde warunki są dla mnie znakomitą okazją do pozyskiwania nowych doświadczeń i efektywnego inwestowania, które pozwala mi mnożyć zyski. Jedną z moich naczelnych wartości jest podnoszenie kompetencji i umiejętności, dlatego pewnego dnia zdecydowałam się na pracę ze Structogramem. Moimi trenerami byli Ania Urbańska i Paweł Jarząbek, którzy wprowadzili metodę do Polski, uznałam bowiem, że najlepiej uczyć się u źródła.

Wiedza zdobyta na szkoleniu przede wszystkim pozwoliła mi lepiej inwestować. Teraz zdecydowanie skuteczniej prowadzę negocjacje oraz, w dużym skrócie, sprzedaję swoje nieruchomości przygotowane „pod klucz”, ZANIM skończę w nich remont! Dzięki wiedzy o trzech kolorach mózgu zrozumiałam ponadto, że uczestnicy szkoleń, które prowadzę mają naturalne predyspozycje do inwestowania w sposób odpowiedni dla ich biostruktury mózgu. Ja, jako osoba ze zdecydowaną dominacją koloru czerwonego, z łatwością podejmuję decyzje – niemal od razu wiem, czy warto inwestować oraz jaki jest potencjał danej nieruchomości. Błyskawicznie przystępuję ponadto do działania, czyli pomysłu na aranżację i sprzedaży. Osoby, u których dominuje kolor zielony nie będą się czuły bezpiecznie w moim modelu inwestycyjnym, dlatego dla nich inwestowanie w nieruchomości ma zupełnie inny wymiar. Swój kapitał będą budować spokojnie i z troską o innych, nie podejmując żadnych pochopnych decyzji. Osoby z dominacją niebieskiego mózgu są mistrzami w tworzeniu tabelek kosztowych i powtarzalnych systemów, jednak dopiero w połączeniu z pozostałymi kolorami będą mogli skutecznie prowadzić swoje inwestycje.

Tak, jak nieograniczone są zasoby naszych mózgów, tak też wiedza o Structogramie, codziennie przynosi nowe odkrycia. Z dużo większym zrozumieniem podchodzę obecnie do tego, co znajduje się w pokoju mojego młodszego syna, gdzie  każda półka ugina się pod ciężarem pamiątek, a podłoga pełna jest konstrukcji z klocków Lego. To tylko niewielka część praktycznej wiedzy, którą wniósł w moje życie Structogram. Już sama świadomość naszych mocnych i słabszych stron pozwala nam przecież podejmować trafniejsze decyzje w życiu zawodowym i prywatnym. Dzięki niej jesteśmy w stanie umacniać obszary, w których się odnajdujemy i wspierać te, które od zawsze sprawiają nam trudności. Wiedza, którą daje Structogram to wiedza o nas samych. Wiedza o tym, w jaki sposób możemy stać się lepszymi partnerami, rodzicami, trenerami czy partnerami biznesowymi, aby w skuteczny, zgodny z własną naturą sposób realizować cele i marzenia!

Jak z mózgowej wiedzy może skorzystać…fotograf?

Joanna Zasada

Na co dzień zajmuję się fotografią, tzn. uczę w szkole zawodu fotograf, prowadzę zajęcia artystyczne w Towarzystwie Przyjaciół Downa oraz warsztaty fotograficzne z osobami w najróżniejszym wieku. Wykonuję także różnego rodzaju zlecenia fotograficzne, od fotografii przedmiotowej, poprzez portret, do reportażu. Dodatkowo uczestniczę w plenerach artystycznych i wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Wiedza o mózgu, nabyta podczas szkoleń u Ani i Pawła, poszerzyła moją świadomość znaczenia właściwej komunikacji, szczegółowo ukierunkowała mnie na rozróżnianie typów osobowości i tym samym na zrozumienie zachowań innych osób, a także moich własnych, a dodatkowo uświadomiła mi istnienie deficytów, nad którymi mogę pracować.

W pracy z klientem, np. przy sesji wizerunkowej, wiem, że moim atutem jest duża empatia i umiejętność utożsamienia się z drugą osobą, co wynika z mojej dominanty biostruktury zielonej. Potrafię słuchać klienta i staram się uzyskać to, na czym mu zależy, tworząc przy tym przyjazną atmosferę, która wyzwala naturalność i autentyczność – tak bardzo pożądaną na fotografii. Dla osób z niebieską dominantą przygotowuję szczegółowy plan sesji, tłumaczę dlaczego tak, a nie inaczej itp. Wszystko na spokojnie. Z czerwonymi działam szybko i energicznie, najlepiej w kilku lokalizacjach, pokazuję inspiracje fotograficzne z najwyższej półki branżowej, do której dążymy.

W życiu prywatnym mam więcej zrozumienia dla mojego niebieskiego syna. Jemu także tłumaczę moje „inne”  zachowania i mogę śmiało stwierdzić, że dzięki znajomości różnych biostruktur, nasze relacje są jeszcze lepsze.

$

Może Ci się spodobać...

Jak emocje przekładają się na biznes?

Jak emocje przekładają się na biznes?

  Szkoła to miejsce, w którym nasze dzieci spędzają bardzo dużo czasu. U wielu pociech słowo “nauka” i cały ten proces wywołuje skrajne emocje. Ale można pogodzić to dzięki większej świadomości działania mózgu ludzkiego.  Sprawdź, jak działa Twój mózg, dzięki...