Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

W zgodzie z własnym organizmem

Wiosna, ach to Ty! To piękna pora, która jest motywacją do zadbania o siebie po zimie spędzonej w domu. To czas, w którym wielu z nas zaczyna troszczyć się o swoje ciało. Katarzyna Jaworska zajmująca się zawodowo dietetyką, podpowie, jak prowadzić zdrowy styl życia w zgodzie z własnym organizmem.

W nowym materiale znajdziesz odpowiedź na pytania:

 
  • Co robić, aby żyć w zgodzie z własnym organizmem?
  • Jak budować zdrowe, trwałe nawyki małymi krokami?
  • Jak zrozumieć jego własne “zabezpieczenia” i czym one tak naprawdę są?
  • Jak wdrażać zmiany w odżywianiu i stylu życia, aby nie “przewrócić go do góry nogami”?
  • Co jest podstawą odżywiania, aby “nakarmić mózg”?

Nasz organizm jest mądrzejszy od nas i doskonale wie, kiedy “rozłożyć nas na kawałki”. To on powie pierwszy: STOP, wtedy, kiedy powinniśmy zająć się sobą. Dlaczego? Bo zdrowie jest najważniejsze – bez niego nic nie zdziałamy!

Chcesz zrozumieć funkcjonowanie mózgu? Koniecznie sięgnij po książkę Ani “Mózg Fabryka Sukcesu” i wejdź w świat uwodzicielskiej neuronauki!

 

$

Może ci się spodobać...

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

  Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość - Adrian GorzyckiDrugą setkę materiałów rozpoczyna wywiad z Adrianem Gorzyckim - pomysłodawcą, współwłaścicielem i prowadzącym kanał Przygody Przedsiębiorców na YouTube. W rozmowie Ania z Adrianem poruszyli...

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

  Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesoweOto nasz SETNY ODCINEK, który pojawił się na kanale DNA w Biznes na YouTube. Z tej okazji Ania i Paweł postanowili zebrać swoje trzy najważniejsze doświadczenia biznesowe. Jakiego wyboru dokonali? Przeczytaj!Co dla...