Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Top 3 książek Ani Urbańskiej

Bardzo często pytacie mnie, jakie są moje ulubione książki. Które tytuły i autorów polecam? Co powinniście przeczytać w danej sytuacji życiowej? Specjalnie na Wasze prośby, poznasz TOP 3 książek, które na stałe trafiły do specjalnego miejsca w moim sercu. Dowiecie się, dlaczego właśnie te tytuły wybrałam, w czym pomoże Wam przeczytanie ich i jak wpłynęły one na mnie.

Oto lista 3 wspaniałych książek, które zostaną w moim sercu na zawsze.

 
  • Stefanie Stahl „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko. Klucz do rozwiązania (prawie) wszystkich problemów”.
    To pozycja, która uświadamia, w jaki sposób funkcjonuje człowiek. Każdy z nas ma swoje wewnętrzne dziecko słońca (takie cechy jak: życzliwość, cieszenie się życiem, siła, wiara w siebie, nazywanie rzeczy po imieniu) i wewnętrzne dziecko cienia (wszystko co związane jest z negatywnymi sprawami: kłótnia, niskie poczucie wartości, potrzeba kontroli nad wszystkim). Co dała mi ta książka? Jeżeli Twój bliski zapomni o czymś, co jest dla Ciebie ważne, to nie dlatego, że nie jesteś dla niego ważny lub zrobił Ci na złość. Odbierz taką sytuację z pozycji dziecka słońca.
  • Danielle LaPorte „Mapa pragnień. Holistyczne narzędzie do spełniania marzeń”. To książka nie do przeczytania, ale do przerobienia. To pozycja, która pokazuje, że nie masz dążyć do celu, ale do uczuć wywołanych jego osiągnięciem. Masz określić swój stan, emocje, uczucia, a nie wyznaczyć cele. Może jeszcze nie widzisz tej różnicy, ale gdy przejdziesz wszystkie ćwiczenia, gwarantuję, że zaczniesz myśleć inaczej!
  • Greg McKeown „Esencjalista. Mniej, ale lepiej”. Zapewne znasz takie sytuacje z własnego życia, że robisz kilka rzeczy jednocześnie – gotujesz obiad, rozmawiasz przez telefon i odpisujesz na maile. To tzw. multitasking, czyli wielozadaniowość, która jeszcze jakiś czas temu była stawiana na piedestale. To książka, która kompletnie poukłada Twój sposób funkcjonowania. Udowadnia, w jaki sposób możesz skoncentrować się na jednej rzeczy, aby ją dokończyć, dzięki czemu skupiasz, a nie rozpraszasz swoją energię. Wskazuje też na to, że zbyt szybko mówimy “tak”, a zbyt późno mówimy “nie”, ponieważ cytując słowa autora: “Mądrość życiowa polega na eliminowaniu tego, co nieważne”.
$

Może ci się spodobać...

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

  Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość - Adrian GorzyckiDrugą setkę materiałów rozpoczyna wywiad z Adrianem Gorzyckim - pomysłodawcą, współwłaścicielem i prowadzącym kanał Przygody Przedsiębiorców na YouTube. W rozmowie Ania z Adrianem poruszyli...

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

  Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesoweOto nasz SETNY ODCINEK, który pojawił się na kanale DNA w Biznes na YouTube. Z tej okazji Ania i Paweł postanowili zebrać swoje trzy najważniejsze doświadczenia biznesowe. Jakiego wyboru dokonali? Przeczytaj!Co dla...