Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

BIZNES & PRACA

Przedsiębiorcą być – łatwa rzecz?

Budowanie biznesu to nic innego jak ciągła praca nad sobą. Aby przynosiło to odpowiednie rezultaty, warto mieć świadomość, jak Twoje zachowanie wpływa na wszystko, co robisz. W „Instrukcji obsługi przedsiębiorcy” wskażemy główne obszary, na które zwracaliśmy i zwracamy uwagę, działając w biznesie już ponad 20 lat.

  1. Zmiana jest dobra. Nie boję się zmiany. Sam ją prowokuję.

2. Zawsze się uczę, rozwijam. Ciągle mogę być lepszy.

3. Pieniądze są ok. To w porządku, że je zarabiam i zawsze oszczędzam.

4. Najważniejsze jest moje nastawienie do każdej sytuacji.

5. Angażuję się. Jak robię cokolwiek, tak robię wszystko.

6. Codziennie stawiam sobie nowe cele. Realizuję je. Działam.

7. Zadaję sobie pytanie: what is important now? Co jest najważniejsze teraz?

8. Dbam o swoją harmonię. O swoje zdrowie i superenergię.

9. Sprzedawanie jest ok. Zawsze sprzedaję, kiedy czuję, że tego chcę. Kocham mój produkt i jestem do niego przekonana na maksa.

10. Jestem sobą, z każdą moją słabością i takiego siebie akceptuję.

To już ostatni dekalog z serii „Instrukcje obsługi mózgu”. Będąc przedsiębiorcą, chcesz zapewne zbudować mocny i stabilny biznes, marzysz o tym, żeby Twoi klienci zostawiali swoje pieniądze w Twoim portfelu i byli zachwyceni usługami czy produktami, które oferujesz. Przygotowaliśmy więc dla Ciebie biznesowy poradnik z potwierdzonymi działaniami, dzięki którym Twój biznes będzie chodzić na najwyższych obrotach: „DNA biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet.” To pozycja must have dla dzisiejszego przedsiębiorcy. Szkoda nerwów na błądzenie! Zaufaj nam!

$

Może ci się spodobać...

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

  Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość - Adrian GorzyckiDrugą setkę materiałów rozpoczyna wywiad z Adrianem Gorzyckim - pomysłodawcą, współwłaścicielem i prowadzącym kanał Przygody Przedsiębiorców na YouTube. W rozmowie Ania z Adrianem poruszyli...

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

  Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesoweOto nasz SETNY ODCINEK, który pojawił się na kanale DNA w Biznes na YouTube. Z tej okazji Ania i Paweł postanowili zebrać swoje trzy najważniejsze doświadczenia biznesowe. Jakiego wyboru dokonali? Przeczytaj!Co dla...