Proces rekrutacji – jak się przygotować?
Obejrzyj najnowsze wideo, w którym dowiesz się:
- Jak skutecznie przygotować się do procesu rekrutacji?
- Jak zdecydować, kogo właściwie szukać?
- Dlaczego należy własnoręcznie przygotować dobre ogłoszenie?
- Gdzie szukać kandydatów?
- Jaką formę powinna mieć rozmowa rekrutacyjna?
- Czy są tematy, których powinieneś unikać?
- Na jakich kandydatów należy szczególnie uważać?
Nie zapomnij zasubskrybować kanału, aby nie przegapić najnowszych odcinków!
Chcesz dowiedzieć się więcej o rekrutacji i innych istotnych aspektach prowadzenia własnego biznesu? Koniecznie sprawdź książkę Ani Urbańskiej i Pawła Jarząbka „DNA Biznesu Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet.”
Może ci się spodobać...
Jak planować skutecznie i zwiększyć efektywność? O roli mózgu w zarządzaniu sobą w czasie
Jak planować skutecznie i zwiększyć efektywność? O roli mózgu w zarządzaniu sobą w czasie. Żeby wszystko szło zgodnie z planem... Czy wiesz, jak dotrzymać swoich postanowień, celów i planów? Jak planować skutecznie – tak, aby osiągnąć zamierzone rezultaty? Jak sprawić, by Twoja efektywność wzrosła? Skuteczne planowanie = efektywne działanie! Wszyscy mamy tyle samo czasu, wszak doba każdego z nas…
Skąd się bierze wypalenie zawodowe i jakie są jego konsekwencje?
Skąd się bierze wypalenie zawodowe i jakie są jego konsekwencje? Niejednokrotnie zdarzyło mi się brać udział w rekrutacjach pracowników. To, co najbardziej rzucało się w oczy, to był ogromny zapał, energia i charyzma wielu kandydatów. Wydawali się być „napaleni” i gotowi do działania tu i teraz. Potem kilkakrotnie zdarzało mi się spotkać z nimi po kilkunastu miesiącach, czasem po kilku latach. Ich błysk w oku zniknął. Z charyzmy nie zostało…
Trzy kolory zarządzania. Metodologia STRUCTOGRAM® a skuteczne przywództwo
Trzy kolory zarządzania. Metodologia STRUCTOGRAM® a skuteczne przywództwo. Zarządzanie personelem to jeden z najbardziej wymagających obszarów prowadzenia biznesu – począwszy od rekrutacji, której błędy zawsze okazują się kosztowne, po budowanie silnego, zmotywowanego zespołu, o którym marzy każdy pracodawca. Kluczem do skutecznego przywództwa często okazuje się umiejętność rozpoznania indywidualnych zachowań, reakcji i predyspozycji pracownika oraz wykorzystywanie tej zdolności w codziennej pracy. Co to konkretnie oznacza i jak…