Sukces niejedno ma imię… ale warto podejść do niego z głową!

 

Dlatego weź sukces we własne ręce i postaw ten pierwszy krokOdkryj, jak w pełni wykorzystać potencjał swojego mózgu i uruchom własną, osobistą fabrykę pomysłów.

Mózg – Fabryka Sukcesu” Ani Urbańskiej to 253 strony rzetelnej wiedzy o ludzkim mózgu podane w przystępny sposób – fascynująca lektura, którą pochłoniesz jednym tchem!

„Mózg – fabryka sukcesu” to wspaniała książka, która pokazuje, w jaki sposób osiągnąć dużo szybciej finansowy sukces i niezależność, poprzez strategie praktykowane przez najbogatszych ludzi w biznesie.

Brian Tracy

światowy autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego i sukcesu

Ta książka może być dla wielu czytelników impulsem do działania w kierunku zmiany i rozwoju w życiu biznesowym i finansowym. Nie tylko jest pełna rzetelnej wiedzy, ale sposób, w jaki jest napisana pobudza do działania i motywuje do stawiania ambitnych celów. Przeczytanie tej książki i wdrożenie chociaż kilku cennych rad może zaoszczędzić Ci miesięcy, jak nie lat poszukiwań.

Sebastian Kotów

Doradca strategiczny, mówca biznesowy, prezes firmy doradczej MindShift Lab

Dzięki książce Mózg – Fabryka Sukcesu”:

$

zaczniesz wreszcie pracę nad swoim sukcesem – z głową i uruchomisz własną fabrykę pomysłów, które odmienią Twoje życie!

$

przekonasz się, że to, czego najbardziej potrzebujesz – czyli mózg – już masz! Teraz pora nauczyć się z niego efektywnie korzystać.

$

wyprodukujesz swój sukces od A do Z, korzystając z wiedzy trenerki biznesowej z ponad 20-letnim doświadczeniem, autorki poradników, twórczyni innowacyjnych warsztatów i szkoleń!

UWAGA, ta książka NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli:

$

jesteś typem osoby, która uważa, że nie da się” i to niemożliwe”,

$

jeśli nie chcesz w pełni wziąć odpowiedzialności za swoje życie,

$

jeśli nie interesuje Cię odniesienie sukcesu w życiu prywatnym, ani biznesowym!

Kim jest autorka?

Jest Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o badaniach genetycznych mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie. Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów, autorka 9 książek i absolwentka 6 kierunków studiów podyplomowych. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.