Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Poznaj nas

Pobierz opisy, zdjęcia lub skontaktuj się z nami w celu współpracy.
Ania i Paweł - zdjęcie

O nas

Cześć, tu Ania i Paweł. Razem mieszkamy, razem pracujemy, a od wielu lat mamy wspólną pasję: MÓZG. To właśnie nim zajmujemy się na co dzień, regularnie prowadząc w całej Polsce cieszące się dużym uznaniem treningi STRUCTOGRAM®, w pełni oparte na najnowszej wiedzy z zakresu genetyki.

Owocem naszej wspólnej fascynacji jest społeczność 3 Kolory Mózgu, do której serdecznie Cię zapraszamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak najważniejszy organ w Twoim ciele wpływa na Twoje codzienne reakcje i zachowania oraz jak możesz wykorzystać tę wiedzę w praktyce, z pewnością Ci się u nas spodoba.

Anna Urbańska | www.annaurbanska.pl

Jestem Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.

Wiedzę zdobywam u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuję z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.

Od 20-tu lat zarządzam Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jestem wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jestem jednym z nielicznych na świecie neurocaochów. Jestem absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorką książek “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, “Teraz autentyczność” oraz współautorką przewodników: “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”i “Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez moje programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

W życiu codziennym

Jestem szczęśliwą kobietą i dumną mamą dorosłego syna. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawiam się, co na siebie włożyć albo kiedy szukam w torbie kluczy. Jestem córką, żoną, przyjaciółką. Jestem szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu.

Uwielbiam bycie kurą domową, która piecze chleb, prasuje koszule i gotuje.

Nie ma dla mnie nic ważniejszego, niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia. Punktem przełomowym w moim życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku. Wtedy zmieniłam w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste.

Żyję zgodnie z maksymą:”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

Ania i Paweł
Ania i Paweł
Ania i Paweł
Ania i Paweł

Paweł Jarząbek | www.jarzabek.biz

Jestem Trenerem Structogramu, a także współtwórcą Projektu Treningowego 3 Kolory Mózgu, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Jestem wykładowcą na 3 uczelniach i trenerem z zakresu NeuroMarketingu. Odkąd wziąłem udział w treningu Structogram w 2010 r. we Włoszech jestem jego absolutnym fanem, co spowodowało, że zostałem też trenerem tej metodologii. Fascynacja bierze się u mnie z trzech powodów:
prostota i szybkość przyswajania zdobytej wiedzy na treningu
naukowo potwierdzone
i to co najważniejsze, w praktyce działające narzędzie.

Od 19 lat jestem trenerem biznesu a także inwestorem giełdowym. W tej materii wspieram osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Uczę się nieustannie na całym świecie. Wiedzę zdobywam, biorąc udział w warsztatach i treningach u najlepszych: Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins, T. Harv Eker i Alex Mandossian.

Doświadczenie zdobywałem, współpracując z największymi firmami i funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkoliłem i pomogłem kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową.

Specjalizuję się w następujących treningach:
Structogram® 1: Klucz do Poznania Siebie.
Structogram® 2: Klucz do Poznania Innych.
Structogram® 3: Klucz do Poznania Klienta.
Structogram® 4: Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu.

Prywatnie…

…jestem tatą dwojga wyjątkowych dzieciaków i partnerem wspaniałej kobiety. Preferuję polską kuchnię i egzotyczne owoce. Kocham gotować i grillować. Może trochę precyzyjniej… robię to, bo jest mało osób, które robią to lepiej ode mnie.

Uwielbiam angielski humor i sarkazm. Moja absolutną pasją jest jazda na nartach zjazdowych i biegowych.

Moja ulubiona myśl: „Ludzie są  jak gąbka, zobaczysz co jest w środku jak ich przyciśniesz…

Do pobrania