Media | DNA w Biznesie
Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091
Pobierz opisy, zdjęcia lub skontaktuj się z nami w celu współpracy.
 

Cześć, tu Ania i Paweł!

Razem mieszkamy, razem pracujemy, a od wielu lat mamy wspólną pasję: MÓZG. To właśnie nim zajmujemy się na co dzień, regularnie prowadząc w całej Polsce cieszące się dużym uznaniem treningi STRUCTOGRAM®, w pełni oparte na najnowszej wiedzy z zakresu genetyki.

Owocem naszej wspólnej fascynacji jest społeczność DNA w Biznesie, do której serdecznie Cię zapraszamy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak najważniejszy organ w Twoim ciele wpływa na Twoje codzienne reakcje i zachowania oraz jak możesz wykorzystać tę wiedzę w praktyce, z pewnością Ci się u nas spodoba.

A o nas trochę bardziej poważnie?

Ania Urbańska i Paweł Jarząbek to trenerzy biznesowi, którzy przez ostatnie ponad dwadzieścia lat wypracowywali skuteczne metody prowadzenia firmy. Ich doświadczenie, poparte popełnionymi błędami i odniesionymi sukcesami, pozwoliło im dotrzeć do samego sedna dobrze prosperującego biznesu.

Anna Urbańska - rozwiń BIO

Anna Urbańska | www.annaurbanska.pl

Zawodowo

Jest Master Trenerem STRUCTOGRAMu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie.

Wiedzę zdobywa na szkoleniach u takich Mentorów jak: Anthony Robbins, Blair Singer, czy Brian Tracy. Pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z tymi mniejszymi, lokalnymi, małymi przedsiębiorcami.

Od 22-tu lat jest przedsiębiorcą. Zarządza firmą szkoleniową CONCRET i jest wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych, którą od zbankrutowanej spółki współdoprowadziła do sieci 33 szkół, w systemie franczyzowym, w całej Polsce.

Jeden z nielicznych na świecie neurocaochów. Jest absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach.

Autorka 8 książek, m.in.: “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, “Teraz autentyczność” oraz współautorka przewodników: “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”i “Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”, „DNA biznesu”czy charytatywnego projektu “Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota”.

Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Prywatnie

Jest szczęśliwą kobietą, mamą dorosłego syna i żoną Górala. Kocha koty i ich styl życia. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w torbie kluczy. Jest szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu.

Nie ma dla niej nic ważniejszego, niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia.

Punktem przełomowym w jej życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku. Wtedy zmieniła w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste.

Żyje zgodnie z maksymą:”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

Paweł Jarząbek - rozwiń BIO

Paweł Jarząbek | www.jarzabek.biz

Jestem Trenerem Structogramu, a także współtwórcą Projektu Treningowego DNA w Biznesie, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Jestem wykładowcą na 3 uczelniach i trenerem z zakresu NeuroMarketingu. Odkąd wziąłem udział w treningu STRUCTOGRAM w 2010 r. we Włoszech jestem jego absolutnym fanem, co spowodowało, że zostałem też trenerem tej metodologii. Fascynacja bierze się u mnie z trzech powodów:

➟ prostota i szybkość przyswajania zdobytej wiedzy na treningu
➟ naukowo potwierdzone
➟ i to co najważniejsze, w praktyce działające narzędzie

Od 21 lat jestem trenerem biznesu a także inwestorem giełdowym. W tej materii wspieram osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Uczę się nieustannie na całym świecie. Wiedzę zdobywam, biorąc udział w warsztatach i treningach u najlepszych: Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins, T. Harv Eker i Alex Mandossian.

Doświadczenie zdobywałem, współpracując z największymi firmami i funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkoliłem i pomogłem kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową.

Specjalizuję się w następujących treningach:

  • Structogram® 1: Klucz do Poznania  Siebie.
  • Structogram® 2: Klucz do Poznania Innych.
  • Structogram® 3: Klucz do Poznania Klienta.
  • Structogram® 4: Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu.

Prywatnie…

… jestem tatą dwojga wyjątkowych dzieciaków i partnerem wspaniałej kobiety. Preferuję polską kuchnię i egzotyczne owoce. Kocham gotować i grillować. Może trochę precyzyjniej … robię to, bo jest mało osób, które robią to lepiej ode mnie.

Uwielbiam angielski humor i sarkazm. Moja absolutną pasją jest jazda na nartach zjazdowych i biegowych.

Moja ulubiona myśl: „Ludzie są  jak gąbka, zobaczysz co jest w środku jak ich przyciśniesz…”

Nasz mózg a finanse

Radio Poznań

Jak wykorzystać mocne strony swojego mózgu?

Podcast 3% lepszy – Marcin Kądziołka

STRUCTOGRAM® – klucz do poznania siebie i klienta

Podcast “Tuż przy uchu” – Katarzyna Bieleniewicz

Mózg – fabryka sukcesu

Wywiad Law Business Quality