Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność?

Przejdź 30-dniowy kurs efektywności i zacznij działać skuteczniej niż kiedykolwiek.

Ile razy zdarzyło Ci się przyłapać na tym, że zamiast wykonywać powierzone Ci zadanie, od pół godziny przeglądasz na telefonie Facebooka? Jak często wybiło Cię z rytmu nowe powiadomienie, telefon, mail? Jak wiele z Twoich celów udało Ci się zrealizować w wyznaczonym terminie? A ile z nich odpuściłeś?

Być może ubolewasz od czasu do czasu nad faktem, że doba ma tylko 24 godziny. Strapiony rozmyślasz o tym, jak wiele byś zrobił, gdyby ten czas magicznie się wydłużył. Zauważ jednak jedno: obojętnie kim jesteśmy – papieżem, politykiem, prezydentem, matką, która zajmuje się dzieckiem, handlowcem, biznesmenem czy osobą, która nie ma pracy – wszyscy mamy tyle samo czasu. Dokładnie 86 400 sekund na dobę.

Jak to zatem możliwe, że niektórzy z nas są w stanie zrobić w ciągu tych 86 400 sekund trzykrotnie więcej niż inni? Pewnie kojarzysz osoby, które mają masę obowiązków zawodowych, a dodatkowo udaje im się znaleźć czas na rodzinę, przyjaciół, hobby, a nawet słodkie lenistwo. Jak oni to robią?

Efektywność w działaniu to cecha, której pragnie niemal każdy z nas.

Wyobraź sobie, jak cudownie by było, gdybyś terminowo wywiązywał się ze wszystkich powierzonych Ci zadań, przez co miałbyś dużo więcej czasu na przyjemności. Poczuj tę dumę, która przepełniałaby Cię za każdym razem, gdy zrealizujesz swój cel.

Z

Skoncentrować swoją uwagę na tym, co naprawdę się liczy!

Z

Opracować konkretne strategie działania.

Z

Uświadomić sobie zasoby, które już posiadasz i nauczyć się je wykorzystywać!

Z

Ustalić wizję efektywnego siebie i konsekwentnie dążyć do jej realizacji!

Z

Wdrożyć najskuteczniejszą na świecie strategię wyznaczania i realizacji celów.

Z

Ustalić, kto może być Twoim sprzymierzeńcem na drodze do osiągania tych celów!

Z

Znacznie ograniczyć stres wynikający z nadmiaru obowiązków.

Z

Przejąć kontrolę nad rzeczami, które Cię rozpraszają i odciągają od tego, co ważne!

Z

Wkroczyć na ścieżkę efektywności, która zostanie Twoją drogą tak długo, jak sam postanowisz.

Nauczą Cię tego niekwestionowani znawcy tematu, którzy w ramach swojej pracy niezmiennie pomagają ludziom podejmować efektywne działania. Ania Urbańska, jedyny w Polsce MasterTrener metody rozwojowo-edukacyjnej Structogram przeszkoliła już ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele. Piotr Jankowski, licencjonowany trener metodologii Structogram, jest ponadto konsultantem modelu psychometrycznego MTQ48, badającego odporność psychiczną i wykorzystywanego w pracy z wydajnością i efektywnością.

W kwestii efektywności nie mogłeś trafić na lepszych mentorów! 

A na czym dokładnie polega kurs „Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność?”

Jak już wiesz, każdego dnia kursu inwestujesz jedynie 10 minut swojego czasu. W trakcie tych 10 minut wykonujesz wybrane zadanie pisemne, które przybliży Cię do Twojego celu oraz oglądasz krótki film, w którym Ania lub Piotr przekazują Ci kluczowe informacje.

Ale po co mi to całe zapisywanie? Nie wystarczy, że obejrzę ten kurs?

Nie wystarczy. Ten kurs przyniesie Ci oczekiwane rezultaty tylko, jeśli będziesz aktywnie z nim pracować. A dlaczego akurat pisanie? Bo jak dowiódł Brian Tracy w książce „Zjedz tę żabę”, tylko 3% ludzi zapisuje swoje cele i to właśnie oni osiągają od 5 do 10 razy więcej w porównaniu z tymi, którzy tego nie robią. Dzięki regularnemu zapisywaniu i monitorowaniu swoich celów:

– uwolnisz umysł od ciągłego myślenia o projektach, które chcesz zrealizować,

– przestaniesz martwić się, że o czymś zapomnisz,

– nabierzesz większej jasności w kwestii tego, co dokładnie chcesz osiągnąć,

– przed rozpoczęciem pracy dokładnie określisz, jakiego rezultatu oczekujesz,

– stworzysz pisemny wachlarz rozwiązań, które mogą Ci się przydać także w innych projektach,

– wyćwiczysz większą elastyczność oraz realistyczne podejście do zadań,

– nauczysz się tworzyć realistyczne terminy realizacji oraz listy zadań.

Pisząc, pobudzasz do pracy inne rejony mózgu i zmuszasz się do większej koncentracji. Angażując zmysł dotyku, przenosisz myśli na papier. W ten sposób zobowiązujesz się do tego, aby każdego dnia przybliżać się do realizacji zadań, które zapisałeś. Tak to po prostu działa.

Zaufaj wiedzy i doświadczeniu ekspertów i przekonaj się, że efektywności można się nauczyć. Już wkrótce odetchniesz z ulgą!

Ile za to zapłacę?

Twoja inwestycja w ten kurs wynosi 67 złotych!  Tak, możesz zacząć już od poniedziałku…lub od dzisiaj…Twoja decyzja! 🙂

W tej cenie otrzymujesz dostęp do nagrań z zadaniami, które przygotowali dla Ciebie Ania i Piotr. Wystarczy, że będziesz sumiennie się z nich wywiązywał, a ta inwestycja zwróci Ci się już po miesiącu!

To inwestycja w wysokości 4 złote i 23 grosze dziennie!

Czy to dużo? Czy mało? Sam zdecyduj! My jesteśmy przekonani o efektach, które może dać Ci ten kurs. Jednak osiągniesz je tylko i wyłącznie wytrwale pracując z nim każdego dnia.

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z 30 lekcji i zawiera 3 lekcje bonusowe. Nie otrzymujesz dostępu do całego kursu od razu!! Po zakupie, codziennie przez 30 dni z samego rana otrzymujesz maila z lekcją i ćwiczeniem do wypełnienia.

Nie, nie możesz przerobić całego kursu od razu 🙂 To proces, który musisz przejść! Zachęcamy Cię, abyś przeszedł go razem z nami!

Otrzymujesz nielimitowany dostęp do nagrań na całe życie, a także nieskończoną ilość razy możesz pobierać ćwiczenia! Po zakończeniu 30 dniowego kursu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie wszystkie nagrania i ćwiczenia znajdziesz w jednym miejscu i będziesz mógł wracać do nich tyle razy, ile tylko będziesz chciał i potrzebował 🙂