Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Kiedy cały świat wcisnął guzik STOP” postanowiliśmy udostępnić naszym odbiorcom bezpłatnie e-book Otrzep kolana i biegnij. Jak podnieść się po upadku i iść dalej, mimo wszystko”. To książka, która zaraża pozytywną energią i daje “kopa” do działania. Dzięki naszej akcji #OtrzepKolanaiBiegnij ponad 1000 osób z tego motywacyjnego “kopa” skorzystało! 

Jako ludzkość i każdy człowiek z osobna doświadczamy w życiu trudności. Na wiele z nich mamy wpływ, ale jednak nie na wszystko. W nowej rzeczywistości wiele osób usiłuje odpowiedzieć sobie na pytania: Dlaczego ja?”, Co teraz?”, Jak sobie z tym poradzić?”.

Tu do akcji wkracza nasza książka, która pomoże wstać i wykonać ten pierwszy krok. Otrzep kolana i biegnij” to połączenie poradnika, przewodnika i osobistych wyznań wzbogacone o praktyczne ćwiczenia, wskazówki i podpowiedzi, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i ruszyć dalej ku realizacji celów i marzeń.

Bezpośrednią inspiracją do napisania książki było niezwykle trudne wydarzenie, z którym przyszło zmierzyć się autorce, Ani Urbańskiej  nagła śmierć brata. Przekaz wzmocniony jest przez zawarte w e-booku wywiady z osobami, które również zostały dotknięte życiowymi trudnościami, jak śmierć w rodzinie, choroba czy problemy finansowe, lecz podobnie jak Ania zdecydowały się po swoim upadku wstać i ruszyć dalej.

To lektura nie tylko dla przedsiębiorców i osób, które znalazły się w kryzysowej sytuacji, ale dla każdego, kto chce przemierzać przez życie bardziej świadomie, odpowiedzialnie i nauczyć się spoglądać z optymizmem w przyszłość.

Ponad 1000 pobrań książki w ciągu 2 miesięcy.

Setki polubień, komentarzy i udostępnień.

A także niezliczona ilość pozytywnej energii i opinii, które otrzymaliśmy od Was o książce i samej akcji…

#OtrzepKolanaiBiegnij i… czyli seria inspirujących rozmów na żywo.

Poza udostępnieniem książki rozpoczęliśmy także serię rozmów na żywo na naszym Facebooku DNA w Biznesie. Siedmiu inspirujących Gości, siedem wspaniałych rozmów. Jeśli masz ochotę możesz obejrzeć je poniżej:

✓ Rozmowa z Krzysztofem Litwińskim o tym, jak zacząć od początku: https://bit.ly/KL_live

✓ Rozmowa z Janiną Bąk o tym, czy statystycznie rzecz biorąc… przeżyjemy: https://bit.ly/Janina_live

✓ Rozmowa z Krzysztofem Herdzikiem o tym, czym jest cyfrowe zaufanie: https://bit.ly/herdzik_live

✓ Rozmowa z Sebastianem Kotów o tym, jak zarządzać niepewnością: https://bit.ly/Kotow_live

✓ Rozmowa z Magdą Daniłoś o tym, czym  jest wrażliwość w biznesie: https://bit.ly/live_Danilos

✓ Rozmowa z Magdaleną Kowalską-Herdzik o tym, dlaczego nie powinieneś bać się psychologa: https://bit.ly/live-mkh

✓ Rozmowa z Pawłem Jarząbkiem o tym, jak działać pomimo wszystko: https://bit.ly/live_Pawel

 

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział wszystkim, którzy tworzyszyli nam podczas akcji i pomogli podać dalej tego książkowego wirusa.

Jeśli nie pobrałeś jeszcze swojego eBook kliknij i działaj: www.otrzepkolanaibiegnij.pl

$

Może Ci się spodobać...

3 kolory ekologii, czyli jak skutecznie komunikować kwestie ekologiczne?

3 kolory ekologii, czyli jak skutecznie komunikować kwestie ekologiczne?

Artykuł pochodzi z raportu "Green Generation. Wspólnie na rzecz ziemii", który możesz pobrać tutaj: https://mobileinstitute.eu/green Ekologia i różnego rodzaju postawy proekologiczne to temat, o którym jest ostatnimi czasy głośno. Coraz więcej marek kusi...

Jak sprzedawać więcej i lepiej?

Jak sprzedawać więcej i lepiej?

Osoby prowadzące własny biznes mają różne opinie na temat sprzedaży. Niektórzy ją kochają, inni nienawidzą. Część z nich wkłada w nią wiele wysiłków, inni twierdzą, że to zbyteczne, gdy produkt broni się sam. Badania prowadzone w tym obszarze są jednak bezwzględne:...