Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Jak osiągnąć sukces w biznesie?

Każdy przedsiębiorca marzy o osiągnięcie sukcesu w biznesie. Po to się przecież pracuje, aby widać było efekty – zadowalające efekty. A jak tego dokonać? Czy istnieje jakaś sprawdzona recepta? A co gdybyś przeczytał, że istnieje, a Ania usłyszała ją 25 lat temu?

 

Tak! Znasz historię o Harlandzie Sandersie, który chodził ze swoim przepisem na pikantne skrzydełka i proponował go właścicielom restauracji za ćwierć dolarową prowizję od każdej sprzedanej porcji, a następnie stał się legendarnym założycielem sieci KFC?

A może znasz historię Briana Tracy’ego, który chodził od domu do domu, sprzedając różne produkty po to, aby uzbierać pieniądze na kolejne szkolenia bądź Ziga Ziglara, który jako mały chłopiec sprzedawał gazety, roznosił mleko?

Oni wszyscy doszli do konkretnych rezultatów, efektów, które są elementami sukcesu. Czy istnieje recepta na sukces? Tak, Ania usłyszała ją na szkoleniu 25 lat. Nie wierzysz?

W recepcie na sukces znajdują się 3 punkty.
  1. Jasny i precyzyjnie określony cel. Czego chcesz? Jak to ma wyglądać? Na jakich zasadach? Cel to opakowane w datę i w szczegóły marzenie. O efektywnym planowaniu możesz przeczytać więcej w innym naszym materiale: Planowanie i efektywność, a Twój mózg, czyli zarządzaj czasem w zgodzie ze sobą!
  2. Ostrość postrzegania, czyli wykorzystanie wszystkich możliwości, które możesz dostrzec, aby wyznaczony cel zrealizować. To przyglądanie się całej sytuacji dookoła, informacji, szukanie sprzymierzeńców.
  3. Elastyczność, czyli gotowość na zmianę. Dopasowanie się do okoliczności. Umiejętność znalezienia się w nowej sytuacji. Czasem musisz swój cel zweryfikować, zmienić swoje zdanie, ponieważ zmieniają się czasy. Czy jesteś na to gotowy?
Więcej znajdziesz w nowym materiale na naszym kanale na YouTubie!

 

To działa już 25 lat, więc korzystaj! Do dzieła!

Przemyśleń dotyczących prowadzenia biznesu Ania z Pawłem mają bardzo, bardzo dużo, dlatego swoje analizy i wnioski przelali na kartki papieru książki “DNA Biznesu. Rób Biznes Na Własnych Zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”.

Kliknij i działaj 🙂

Kalendarz szkoleń we wrześniu
$

Może ci się spodobać...