Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Czy praca zdalna popłaca?

Oto rozmowa z kolejnym przedsiębiorcą – Leszkiem Narlochem – ekspertem MLM, liderem, inwestorem, założycielem Sukces Marketing i twórcą aplikacji Successmind, który pokazuje, że można prowadzić skuteczny biznes, ale trzeba też… nauczyć się odpoczywać i odpuszczać!

Z rozmowy dowiesz się:

  • co oznacza bycie przedsiębiorcą
  • w jaki sposób STRUCTOGRAM® pomaga w budowaniu międzynarodowego biznesu
  • czym jest prawdziwe liderstwo
  • jak działać, by osiągać sukces w biznesie
  • czym jest dla Leszka rozwój osobisty.
Więcej znajdziesz w nowym materiale na naszym kanale na YouTube!

 

W rozmowie z Anią, Leszek Narloch podkreśla, że nigdy nie można żałować inwestowania w samego siebie. Twój rozwój, praca nad sobą, poszerzanie swoich kompetencji, prowadzą Cię do osiągnięcia założonego przez Ciebie celu, czyli do Twojego sukcesu!

Pamiętaj o tym! 

Temat przedsiębiorczości, prowadzenia własnego biznesu, poruszamy w książce “DNA biznesu. Rób Biznes Na Własnych Zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”. Kliknij i przeczytaj!

 

DNA Biznesu - poznaj podręcznik skutecznego biznesu
$

Może ci się spodobać...

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość – Adrian Gorzycki

  Bolesna SZCZEROŚĆ może być bardzo UZDRAWIAJĄCA. Gość - Adrian GorzyckiDrugą setkę materiałów rozpoczyna wywiad z Adrianem Gorzyckim - pomysłodawcą, współwłaścicielem i prowadzącym kanał Przygody Przedsiębiorców na YouTube. W rozmowie Ania z Adrianem poruszyli...

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesowe

  Nasze NAJWAŻNIEJSZE doświadczenia biznesoweOto nasz SETNY ODCINEK, który pojawił się na kanale DNA w Biznes na YouTube. Z tej okazji Ania i Paweł postanowili zebrać swoje trzy najważniejsze doświadczenia biznesowe. Jakiego wyboru dokonali? Przeczytaj!Co dla...