Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Czy niepełnosprawność jest przeszkodą w biznesie? Biznes bez barier!

Czy niepełnosprawność może być przeszkodą w biznesie? Absolutnie NIE! Najważniejsza jest Twoja motywacja, chęć, zaangażowanie i wiara w to, co robisz! A udowadnia to kolejny gość, z którym Ania przeprowadziła rozmowę na naszym kanale na YouTubie – Agata Spała, która zajmuje się wspieraniem przedsiębiorstw, firm i instytucji w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością.

Oto fragment rozmowy 🙂

AU: Czym się zajmujesz?

AS: W pewien sposób oswajam ludzi z niepełnosprawnością – odczarowuję ten temat – zarówno w pracy jak i w życiu osobistym. Jednym z takich społecznych działań, które stanowiły dla mnie dużą wartość, była współpraca z kandydatkami na Miss Polski na wózku i Miss Świata na wózku. To była dla mnie ogromna przyjemność jako  trenerki mentalnej.

AU: Ty znasz swój mózg i to całkiem dobrze. Jak wiedza o mózgu i STRUCTOGRAM® pomogły Ci w życiu? Jaką wartość dał Ci STRUCTOGRAM®? A może w czymś przeszkodził? Podziel się tym, proszę 🙂 

AS: Mi to dało ogromne zrozumienie – nie tylko dla siebie, ale też dla innych. To jest dla mnie niesamowite, bo dałam sobie wolność. Wiem, że ważna jest dla mnie kwestia intuicji, że kieruję się przy wyborach przyjemnością, aby było miło. Przestałam się boksować, że muszę być “jakaś”. Kiedyś miałam poczucie pretensji dla siebie. Myślałam, że jestem zbyt mało przebojowa, że powinnam się rozpychać łokciami w tym biznesie. Teraz mniej się irytuję. Zaczęłam świadomie wybierać zasoby. Często cechy innej osoby są moim uzupełnieniem. Poza tym bardziej rozumiem swoich klientów. Przełożyło się to też na język, którym staram się operować. To jest niesamowite, kiedy człowiek zanurzy się trochę bardziej w STRUCTOGRAM® i gdy czytam maile, to już wiem, kto tam jest za nim. Ja to odczuwam. Ta wiedza dała mi dużo zrozumienia – dla siebie, dla partnera. Tacy jesteśmy. Takie mamy mózgi. Jesteśmy różnorodni, a różnorodność jest cudowna w tym wszystkim.

Więcej znajdziesz w nowym materiale na naszym kanale na YouTubie!

 

Biznes nie ma barier. Możesz pracować i rozwijać się z każdego miejsca na świecie. Dobrze jest mieć świadomość tego, tak jak działania swojego mózgu. Po to, aby po prostu zrozumieć. Tyle i aż tyle.
Jeśli chcesz skorzystać z cyklu treningowego STRUCTOGRAM®, dołącz do nas! Najbliższe szkolenie już w dniach 18-22 września w Grudziądzu!
 
 
Kalendarz szkoleń we wrześniu
$

Może ci się spodobać...