Ania: 604 843 202, Paweł: 509 173 091

Był sobie mózg. Instrukcja obsługi dla dużych
i małych.

A Ty, nosisz swój mózg, czy go używasz?

Szukasz sposobu, aby:

 • lepiej dogadywać się z bliskimi i mniej się na nich wkurzać,
 • budować fajne relacje i zjednać sobie ludzi,
 • więcej sprzedawać i budować super biznesy?

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – to wszystko może się zadziać, jeśli tylko zrozumiesz, jak bardzo jako ludzie się różnimy i że „jeśli dwoje robi TO samo, to jeszcze nie jest TO samo”.

Zapraszamy Cię do komiksowego świata Ani Urbańskiej i Pawła Jarząbka, gdzie mózg jest nie tylko organem w naszym ciele, ale potężną i niesamowitą siłą, której poznanie sprawia, że żyje się łatwiej!

Na temat mózgu powstało wiele książek. Większość z nich leży pokryta kurzem w bibliotekach i aż strach do nich zajrzeć, bo są tak bardzo naukowe i skomplikowane… 😱 Z drugiej zaś strony jest internet, w którym pełno jest wszystkiego, w tym niezweryfikowanych informacji, trolli i fake newsów. 🙉

Na szczęście są łatwiejsze i przyjemniejsze sposoby, by postawić swoje pierwsze kroki w fascynującej przygodzie z mózgiem. 🧠

I właśnie w tym miejscu WSZECHŚWIAT 🌠 wraz z Anią Urbańską i Pawłem Jarząbkiem z DNA w Biznesie prezentują Ci jedyne w swoim rodzaju DOŚWIADCZENIE i unikalne PRZEŻYCIE! Przed Tobą jedyny taki na rynku komiks „Był sobie mózg. Instrukcja obsługi dla dużych i małych”, który ukazuje historię Janka i wszystkie etapy jego życia: od urodzenia przez dzieciństwo, dorastanie, pierwsze związki i rodzicielstwo. Janek to postać, którego historia odzwierciedla historię życia każdego z nas. Pokazuje wyzwania, z którymi mierzymy się przez całe życie.

🎯 Istnieje, co najmniej 7 SUPERRR POWODÓW, dla których warto sięgnąć po Był sobie mózg. Instrukcja obsługi dla dużych i małych”:

 • komiksowa forma sprawia, że wiedzę o mózgu wchłoniesz w mgnieniu oka 👁
 • dzięki historii Janka ZOBACZYSZ na własne oczy (w praktyce i na przykładach!), jak mózg wpływa na funkcjonowanie W BIZNESIE, RODZINIE, PRZYJAŹNI i nie tylko 👽
 • szybko będziesz w stanie rozpoznać, która część mózgu jest dominująca u danej osoby i poznasz konkretne wskazówki, dzięki którym komunikacja stanie się o niebo łatwiejsza! 💚❤️💙
 • komiks jest dwujęzyczny – oprócz wersji polskiej znajdziesz w nim również wersję angielską, nad której poprawnością czuwa Instytut Colina Rose – więc słówka i zwroty utrwalą się same! 👍
 • to super rozrywka dla małych i dużych, wspierająca edukację emocjonalną, psychologiczną i neurostrukturalną od najmłodszych lat – bo na naukę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno! 👶🦳
 • skradnie serce każdego gadżetomaniaka – do komiksu dołączone są naklejki oraz 3 zawieszki na drzwi, aby nikt nie przeszkadzał Ci podczas lektury
 • poznasz komiksowe wcielenie Ani Urbańskiej i Pawła Jarząbka i nie tylko 🤩 narysowane przez Dawida Wiącka!

Praca nad tą książką, czy jak wolisz-komiksem, była zupełnie inna niż nad wszystkimi wcześniejszymi.

Pandemia wiosny 2020 i to, że zostaliśmy zamknięci i czuliśmy niepewność, miała wpływ na jej powstanie.

Tym bardziej cieszymy się, że w końcu jest gotowa i możemy się nią cieszyć wspólnie. Ania zanim poznała STRUCTOGRAM® nie wiedziała, dlaczego jej syn uwielbia siedzieć zamknięty sam w pokoju zamiast spędzać czas z nią. Oboje z Pawłem nie rozumieli wielu zachowań ludzi wokół nchj. Odmienił to STRUCTOGRAM®. Dlatego teraz chcą pokazać go Tobie, aby Twoje życie było po prostu… prostsze.

Pomyśl, o ile łatwiej będzie Wam się komunikować w domu, kiedy wszyscy zrozumiecie, jak Wasze mózgi wpływają na Wasze funkcjonowanie i co oznaczają niektóre zachowania.

Koniec z niedogadaniem i bezsensowymi kłótniami. Po przeczytaniu komiksu życie będzie prostsze i przyjemniejsze!

 Po przeczytaniu komiksu w końcu zrozumiesz dlaczego:

 • każdy z nas patrzy na te same sprawy z różnych perspektyw,
 • nie wszyscy myślą i komunikują tak jak Ty, 
 • „jeśli dwoje robi TO samo, to jeszcze nie jest TO samo”.

Co o STRUCTOGRAMie sądzą jego absolwenci:

Jedną z moich naczelnych wartości jest podnoszenie kompetencji i umiejętności, dlatego też zdecydowałam się na pracę ze Structogramem u Trenerów- Ani Urbańskiej i Pawła Jarząbka, którzy wprowadzili metodę do Polski, bo jak się uczyć, to u źródła.

Wiedza ta pozwoliła mi lepiej inwestować, kiedy to zdecydowanie skuteczniej prowadzę negocjacje oraz w dużym skrócie – sprzedaję swoje nieruchomości przygotowane „pod klucz”. Nauka o Structogramie, to nauka o nas samych, o tym w jaki sposób możemy stać się lepszymi partnerami, rodzicami, trenerami czy partnerami biznesowymi, aby w skuteczny, najbardziej zgodny z naturą sposób realizować wszystkie swoje cele i marzenia!

Edyta Bednarczyk

Inwestor nieruchomości, trener nauki o inwestowaniu

Jestem po dwóch dniach spędzonych z Anią, Pawłem i STRUCTOGRAMEM i jestem zauroczona, zafascynowana, zakochana, zaskoczona! Widzę teraz świat, jakbym po raz pierwszy zobaczyła go na oczy! Ilu rzeczy nie zauważałam wcześniej! Jak to w ogóle możliwe?! 

Aniu dziękuję Ci kochana bardzo za Twoją wrażliwość, mądrość, piękno przekazu, otwartość i ogromne serce! 

Pawle – uwielbiam Twoje poczucie humoru, wyważony dystans i cudowną przestrzeń jaką dajesz nieznośnym „czerwonym”. 

Structogram – wielkie, absolutnie niesamowite, nieporównywalne z niczym innym WOW! 

Razem stanowicie idealne trio! Absolutnie każdy powinien poznać zarówno Was jak i DNA w Biznesie! Mnie wchłonęliście bez reszty i do końca! Już nie mogę się doczekać kolejnych poziomów! 

Kasia Paczkowska

Wykładowca z zakresu prawa pracy i kalkulacji wynagrodzeń, coach

Autorzy

Anna Urbańska

Jest Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Mówią, że „koloruje” mózgi ludzkie.

Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego, a misją szerzenie idei  Structogramu. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło już ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją w pełni spełnienia i pasji. Od 1998 roku jest przedsiębiorcą.

Jeden z nielicznych na świecie neurocoachów.

Autorka książek, m.in.: “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, Teraz autentyczność”.

Jest szczęśliwą kobietą, mamą dorosłego syna i żoną górala. Kocha koty i ich styl życia. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawia się, co na siebie włożyć albo kiedy szuka w torbie kluczy. Jest szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu.

Nie ma dla niej nic ważniejszego niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia.

Żyje zgodnie z maksymą: ”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

PAWEŁ JARZĄBEK

Jest Trenerem Structogramu, a także współtwórcą Projektu Treningowego DNA w Biznesie, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Wykładowca na 3 uczelniach i trener z zakresu NeuroMarketingu. Jest współautorem książki „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”. Odkąd wziął udział w treningu STRUCTOGRAM® w 2010 r. we Włoszech jestem jego absolutnym fanem.

Od ponad 20 lat jestem trenerem biznesu a także inwestorem giełdowym. Wiedzę zdobywa, biorąc udział w warsztatach i treningach u: Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins i T. Harv Eker.

Doświadczenie zdobywał, współpracując z największymi firmami i funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkolił i pomógł kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową.

Jest tatą i mężem. Preferuj polską kuchnię i egzotyczne owoce. Kocha gotować i grillować. Może trochę precyzyjniej … robi to, bo jest mało osób, które robią to lepiej od niego.

Uwielbia angielski humor. Jego absolutną pasją jest jazda na nartach zjazdowych i biegowych.

Ulubiona myśl: „Ludzie są  jak gąbka, zobaczysz co jest w środku jak ich przyciśniesz…”

Dawid Wiącek

Jest projektantem, artystą i specjalistą ds. grywalizacji. Człowiek od nietypowych wyzwań i niecodziennych pomysłów. Zasłynął z zaprojektowania ilustrowanych logotypów dla niemal połowy polskiej branży gier planszowych. Dodatkowo tworzy ilustrowane wizytówki przedstawiające właściciela w humorystyczny sposób, pokazując jego cechy, zainteresowania czy funkcję firmy.

www.dawidwiacek.pl

Fanpage Dawida

Instagram Dawida

To nie jest zwykły komiks, to przepis na lepszą komunikację!

Cennik